Hellenic Cheer Championship 2016

 

 

 

Βαλουμά Φωτεινή, Δαμανάκη Βιολέτα, Θωμαδάκη Δέσποινα, Κακαβούλα Ελισάβετ,
Κακλαμάνου Έλενα, Κακλαμάνου Κωνσταντίνα, Λιόνη Μαρία, Λιόνη Μαριτίνα,
Παπαδονικολάκη Ελένη, Παπαδονικολάκη Κατερίνα, Ρουκουνάκη Ελισάβετ, Ρούτση Σαββίνα,
Σκλαβάκη Δάφνη, Σολομωνίδου Ελισάβετ, Σταματάκη Στέλλα, Τζίφα Λορέντζα

Teens Free Style Pom  →  1η θέση

 

 

Σταματάκη Στέλλα & Δαμανάκη Βιολέτα

Teens Double Freestyle Pom  →  3η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Thessaloniki Dance Festival 2016

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Youth)  →  12η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

2nd I.D.O. Mediterranean Cup

 

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Παζαρούλα Μαρία

3 Dance Open (Adults)  →  1η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

5 Dance Open (Adults)  →  11η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

8th Athens Dance Sport Open

 

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Παζαρούλα Μαρία

3 Dance Open (Adults)  →  3η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

5 Dance Open (Adults)  →  8η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

6th IDTA Greek Area Contest 2016

 

 

 

Φρασέρης Χρήστος & Σταματάκη Στέλλα

5 Dance Open (Youth)  →  2η θέση

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Youth)  →  1η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Παζαρούλα Μαρία

3 Dance Open (Adults)  →  2η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Κανίδη Ελένη

1 Dance Open Salsa (Adults)  →  1η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Τσουκαλά Στρατούλα

1 Dance Open Rumba (Adults)  →  1η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

5 Dance Open (Adults)  →  10η  θέση

 

 

Λάσκα Μαρία, Βόγγα Αλεξάνδρα, Βογιατζή Γεωργία, Κακλαμάνου Έλενα, Κακλαμάνου Κωνσταντίνα,
Κουλάκη Ελένη, Κουτρουμπάκη Μαρία, Μαθιουδάκη Κωνσταντίνα, Μαθιουδάκη Χρυσή

All Ladies Latin (Youth)  →  3η θέση

 

 

Μαμαγκάκη Έλενα, Καλικάκη Ελένη, Κεφαλογιάννη Ειρήνη, Σινανίδη Όλγα, Τζεδάκη Αντζέλικα,
Σταυρακάκη Έφη, Προκοπάκη Υρώ, Δεσκουλίδου Χρυσάνθη, Πρωτογεράκη Ιωάννα, Λιναρίτη Μιχαέλα,
Παπαντώνη Άννα-Μαρία, Ταφαράκη Εργίνα, Μπουλουκάκη Ειρήνη, Πολίτη Δέσποινα

All Ladies Latin (Youth)  →  5η θέση
(Συνεργασία με σχολή χορού DanziAmo Dance School)

 

_____________________________________________________________________

 

 

1st Athens Dance Festival 2016

 

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Παζαρούλα Μαρία

3 Dance Open (Adults)  →  2η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

5 Dance Open (Adults)  →  24η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

16ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Χορού (16th Satolia Dance Festival)

 

 

 

Φρασέρης Χρήστος & Σταματάκη Στέλλα

5 Dance Open (Youth)  →  3η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

5 Dance Open (Adults)  →  10η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

1st I.D.O. Mediterranean Cup

 

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Παζαρούλα Μαρία

3 Dance Open (Adults)  →  5η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Famous Stars Dance Competition 2016

 

 

 

Χριστίνα Φρασέρης Χρήστος & Σταματάκη Στέλλα

5 Dance Open (Youth)  →  2η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Παζαρούλα Μαρία

3 Dance Open (Adults)  →  2η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη

5 Dance Open (Adults)  →  5η  θέση

 

 

Λάσκα Μαρία, Βόγγα Αλεξάνδρα, Βογιατζή Γεωργία, Κακλαμάνου Έλενα, Κακλαμάνου Κωνσταντίνα,
Κουλάκη Ελένη, Κουτρουμπάκη Μαρία, Μαθιουδάκη Κωνσταντίνα, Μαθιουδάκη Χρυσή

All Ladies Latin (Youth)  →  2η θέση

 

 

Φανουράκη Μαρία, Πετεινάκη Άννα, Μελαμπιανάκη Χριστίνα, Τσουκαλά Στρατούλα, Κατσαντώνη Κάντυ,
Ζύλα Μαριλένα, Σταματάκη Στέλλα, Κατσούλη Στέλλα

All Ladies Latin (Adults)  →  3η θέση

 

 

Μαμαγκάκη Έλενα, Καλικάκη Ελένη, Κεφαλογιάννη Ειρήνη, Σινανίδη Όλγα, Τζεδάκη Αντζέλικα,
Δεσκουλίδου Χρυσάνθη, Παπαντώνη Άννα-Μαρία, Μπουλουκάκη Ειρήνη

All Ladies Latin (Youth)  →  1η θέση
(Συνεργασία με σχολή χορού DanziAmo Dance School)

 

_____________________________________________________________________

 

 

9ος Διεθνής Διαγωνισμός Αθλητικού Χορού SALONIKA OPEN 2015

 

 

 

Φρασέρης Χρήστος & Σταματάκη Στέλλα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Youth)  →  1η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  2η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Athens Dance Sport  Open 2015

 

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  1η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Red Bull BC One Greece Cypher 2015

 

 

 

Αντρέγιεβ Νικήτας (Bboy Raider)

Πρόκριση στους 8
(Συνεργασία Εν Χορώ Dance Studio)

 

_____________________________________________________________________

 

 

5th IDTA Greek Area Contest 2015

 

 

 

Κλαπάκης Χρήστος & Κόστα Κρήτη

1 Dance Close Rumba Bronze (Youth)  →  2η θέση

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Κατσαντώνη Κάντυ

3 Dance Open (CCC,R,S) (Youth)  →  1η θέση

 

 

Παπαδογιαννάκης Χρήστος & Ζύλα Μαριλένα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Youth)  →  2η θέση

 

 

Φρασέρης Χρήστος & Σταματάκη Στέλλα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Juniors)  →  2η θέση

 

 

Κλαπάκης Χρήστος & Κατσούλη Στέλλα

1 Dance Open Rumba (Youth)  →  4η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Youth)  →  6η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  4η  θέση

 

 

Ζύλα Μαριλένα, Σταματάκη Στέλλα, Κατσούλη Στέλλα, Κατσαντώνη Κάντυ, Μελαμπιανάκη Χριστίνα,
Τσουκαλά Στρατούλα, Πετεινάκη Άννα και Φανουράκη Μαρία

All Ladies Latin (Adults)  →  4η θέση
(Συνεργασία με σχολή χορού DanziAmo Dance School)

 

 

Μαμαγκάκη Έλενα, Καλικάκη Ελένη, Κεφαλογιάννη Ειρήνη, Σινανίδη Όλγα, Τζεδάκη Αντζέλικα,
Σταυρακάκη Έφη, Ζαχαριουδάκη Άντη, Λουλάκη Αγγελική

All Ladies Latin (Youth)  →  3η θέση
(Συνεργασία με σχολή χορού DanziAmo Dance School)

 

_____________________________________________________________________

 

 

14th Satolia Dance Festival

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Κατσαντώνη Κάντυ

3 Dance Open (CCC,R,S) (Juniors)  →  1η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Adults)  →  1η θέση
1 Dance Open Rumba (Adults)  →  1η θέση
1 Dance Open Samba (Adults)  →  1η θέση

 

 

Παπαδογιαννάκης Χρήστος & Ζύλα Μαριλένα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Juniors)  →  2η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Adults)  →  3η θέση
1 Dance Open Rumba (Adults)  →  5η θέση
1 Dance Open Samba (Adults)  →  3η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  4η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Kick of the Year Latin Competition 2014

 

 

 

Παπαδογιαννάκης Χρήστος & Ζύλα Μαριλένα

1 Dance Open Cha Cha Cha (Adults)  →  4η θέση
1 Dance Open Rumba (Adults)  →  8η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  4η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Athens Cup 2014

 

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  5η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Acropolis International Cup 2014

 

 

 

Ζυλά Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Youth)  →  4η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

4th Satolia Live Orchestra Latin Competition

 

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  2η  θέση
1 Dance Open Rumba (Adults)  →  1η  θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Adults)  →  1η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

4th IDTA Greek Area Contest 2014

 

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  8η  θέση

 

 

Σκλήκας Φραγκίσκος & Παρασκευά Μαίρη

1 Dance Open Cha Cha Cha (Adults)  →  12η  θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Φωτάκη Μαργαρίτα

1 Dance Open Cha Cha Cha (Adults)  →  6η  θέση
1 Dance Open Rumba (Adults)  →  11η  θέση

 

 

Φρασέρης Χρήστος & Σταματάκη Στέλλα

1 Dance Open Cha Cha Cha (Juniors)  →  1η  θέση
1 Dance Open Rumba (Juniors)  →  1η  θέση

 

 

Ζυλά Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Youth)  →  1η θέση
5 Dance Open (Juniors)  →  1η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Κατσαντώνη Κάντυ

3 Dance Close Silver (CCC,R,J) (Pro-Am Youth)  →  1η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Ασμαριάν Βερόνικα

3 Dance Close Silver (CCC,R,J) (Pro-Am Adults)  →  1η θέση
3 Dance Close Silver Standart (Pro-Am Adults)  →  1η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Κουμαντάκη Γεωργία

1 Dance Rumba Bronze (Pro-Am Juveniles)  →  5η θέση
1 Dance Cha Cha Cha Bronze (Pro-Am Juveniles)  →  9η θέση

 

 

Γεωργιάδης Αντώνης & Τσουκαλά Στρατούλα

1 Dance Rumba Bronze (Adults)  →  4η θέση

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Κατσούλη Στέλλα

3 Dance (CCC,R,J) (Juveniles)  →  1η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Κωστογιάννη Κωνσταντίνα

3 Dance Silver (CCC,R,J) (Juniors)  →  2η θέση

 

 

Ασμαριάν Βερόνικα, Ζύλα Μαριλένα, Σταματάκη Στέλλα, Κατσούλη Στέλλα, Κατσαντώνη Κάντυ,
Κωστογιάννη Κωνσταντίνα, Κουμαντάκη Γεωργία

All Ladies Latin (Adults)  →    →  4η θέση
(Συνεργασία DanziAmo Dance School)

 

_____________________________________________________________________

 

 

Athens Cup 2014

 

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  5η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

12ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Χορού

 

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

3 Dance Open (CCC,R,S) (Adults)  →  5η  θέση
1 Dance Open Rumba (Adults)  →  4η  θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Adults)  →  4η  θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Acropolis Open 2013

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Juniors)  →  4η θέση

 

 

Σκλήκας Φραγκίσκος & Παρασκευά Μαρία

3 Dance Close (R,CCC,J) (Adults)  →  2η θέση

 

 

Σκλήκας Φραγκίσκος & Χερσονιωτάκη Χριστιάννα

1 Dance Open Rumba (Adults)  →  7η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Adults)  →  7η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Salonika Open 2013

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Juniors)  →  8η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

3rd IDTA Greek Area Contest 2013

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Juniors)  →  1η θέση

 

 

Ζηγάιλο Βλαδίμηρος & Ζηγάιλο Αναστασία

3 Dance Silver Close (Juniors)  →  1η θέση

 

 

Φρασέρης Χρήστος & Κωστογιάννη Κωνσταντίνα

3 Dance Close Silver (Juniors)  →  2η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Σταματάκη Στέλλα

3 Dance Close Silver (Pro-Am Juveniles 2)  →  1η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Κουμαντάκη Γεωργία

1 Dance Close Rumba Bronze (Pro-Am Juveniles 2)  →  2η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Σάμο Ρέτα

1 Dance Close Rumba Bronze (Pro-Am Juniors)  →  6η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Κατσούλη Στέλλα

3 Dance Close Silver (Pro-Am Juniors)  →  1η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Κατσαντώνη Κάντυ

3 Dance Close Bronze (Pro-Am Juniors)  →  1η θέση

 

 

Βαρελάς Βασίλης & Χαρακιανάκη Κατερίνα

1 Dance Close Rumba Bronze (Adults)  →  2η θέση

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Μελαμπιανάκη Χριστίνα

1 Dance Open Rumba (Adults)  →  3η θέση

 

 

Ζύλα Μαριλένα, Κωστογιάννη Κωνσταντίνα, Σταματάκη Στέλλα, Κατσούλη Στέλλα,
Κατσαντώνη Κάντυ, Ζηγάιλο Αναστασία, Κουμαντάκη Γεωργία, Σάμο Ρέτα

All Ladies Latin (Juniors)  →  3η θέση

 

 

Φρασέρης Χρήστος

Hip Hop Solo (Juniors)  →  1η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Acropolis Open 2012

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Juniors)  →  3η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

21ο Πρωτάθλημα Ελλάδος

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

5 Dance Open (Juniors)  →  5η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Salonika Open 2012

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

3 Dance Open (Juniors 2)  →  6η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Juniors)  →  4η θέση
1 Dance Open Rumba (Juniors)  →  4η θέση
1 Dance Open Jive (Juniors)  →  6η θέση
3 Dance Open (Juniors 1)  →  6η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

20ο Πρωτάθλημα Αθλητικού Χορού Ελλάδος

 

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Καγκελαρίδη Αριάνα

1 Dance Open Rumba (Adults)  →  7η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Σταματάκη Χριστίνα

1 Dance Open Rumba (Adults)
→  8η θέση

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

3 Dance Open (Juniors)  →  2η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Juniors)  →  2η θέση
1 Dance Open Rumba (Juniors)  →  2η θέση
1 Dance Open Samba (Juniors)  →  2η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

2nd IDTA Greek Area Contest 2012

 

 

 

Ασμαριάν Δαβίδ & Ασμαριάν Βερόνικα

1 Dance Close Bronze Cha Cha Cha (Juveniles 2)  →  2η θέση
1 Dance Close Bronze Jive (Juveniles 2)  →  2η θέση
1 Dance Close Bronze Paso Doble (Juveniles 2)  →  1η θέση
1 Dance Close Bronze Rumba (Juveniles 2)  →  4η θέση
1 Dance Close Bronze Samba (Juveniles 2)  →  1η θέση
1 Dance Open Rumba (Juveniles 2)  →  3η θέση

 

 

Φρασέρης Χρήστος & Κωστογιάννη Κωνσταντίνα

1 Dance Close Bronze Cha Cha Cha (Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Bronze Jive (Juveniles 2)  →  5η θέση
1 Dance Close Bronze Paso Doble (Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Bronze Rumba (Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Bronze Samba (Juveniles 2)  →  3η θέση

 

 

Ζηγάιλο Βλαδίμηρος & Ζηγάιλο Αναστασία

1 Dance Close Bronze Cha Cha Cha (Juveniles 2)  →  4η θέση
1 Dance Close Bronze Jive (Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Bronze Paso Doble (Juveniles 2)  →  2η θέση
1 Dance Close Bronze Samba (Juveniles 2)  →  2η θέση
1 Dance Close Bronze Rumba (Juveniles 2)  →  2η θέση

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

1 Dance Close Bronze Samba (Juniors)  →  1η θέση
3 Dance Close Silver (Juniors)  →  1η θέση
3 Dance Open (Juniors)  →  1η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Σταματάκη Στέλλα

1 Dance Close Bronze Cha Cha Cha (Pro-Am Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Bronze Jive (Pro-Am Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Bronze Samba (Pro-Am Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Bronze Rumba (Pro-Am Juveniles 2)  →  4η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

1st IDTA Greek Area Contest 2011

 

 

 

Φρασέρης Χρήστος & Κωστογιάννη Κωνσταντίνα

1 Dance Close Silver Rumba (Juveniles 2)  →  4η θέση
1 Dance Close Silver Jive (Juveniles 2)  →  6η θέση

 

 

Παπαδογιαννάκης Χρήστος & Κατσούλη Στέλλα

1 Dance Close Silver Paso Doble (Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Silver Jive (Juveniles 2)  →  2η θέση

 

 

Ζηγάιλο Βλαδίμηρος & Ζηγάιλο Αναστασία

1 Dance Close Silver Rumba (Juveniles 2)  →  5η θέση
1 Dance Close Silver Jive (Juveniles 2)  →  4η θέση
1 Dance Close Silver Cha Cha Cha (Juveniles 2)  →  6η θέση

 

 

Ασμαριάν Δαβίδ & Ασμαριάν Βερόνικα

1 Dance Close Silver Rumba (Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Silver Jive (Juveniles 2)  →  3η θέση
1 Dance Close Silver Samba (Juveniles 2)  →  4η θέση
1 Dance Close Silver Paso Doble (Juveniles 2)  →  2η θέση

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

1 Dance Close Silver Rumba (Juveniles 2)  →  1η θέση
1 Dance Close Bronze Cha Cha Cha (Juveniles 2)  →  4η θέση
1 Dance Close Bronze Samba (Juveniles 2)  →  2η θέση
1 Dance Close Silver Jive (Juveniles 2)  →  1η θέση
1 Dance Close Silver Paso Doble (Juveniles 2)  →  1η θέση
1 Dance Open Rumba (Juniors)  →  1η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Juniors)  →  1η θέση
1 Dance Open Samba (Juniors)  →  1η θέση

 

 

Παντελάκης Βαγγέλης & Κοτζαμπουζούκη Τέτα

1 Dance Close Silver Rumba (Youth)  →  3η θέση
1 Dance Close Bronze Samba (Youth)  →  2η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Youth)  →  3η θέση
1 Dance Open Rumba (Youth)  →  3η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Δώρας Σατολιά 2011

 

 

 

Φιλοΐτης Βαγγέλης & Καγκελαρίδη Αριάνα

1 Dance Open Rumba (Adults)  →  2η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Δώρας Σατολιά 2010

 

 

 

Ζύλα Σέρτζιο & Ζύλα Μαριλένα

3 Dance Open (Juniors)  →  3η θέση
1 Dance Open Rumba (Juniors)  →  3η θέση
1 Dance Open Cha Cha Cha (Juniors)  →  3η θέση
1 Dance Open Samba (Juniors)  →  3η θέση

 

_____________________________________________________________________

 

 

 

 

 

Bailando-Fuerte - Χατζημιχάλη Γιάνναρη 42, Ρέθυμνο Κρήτης, τηλ. 2831024865 email:vagelislatino@yahoo.gr